В Уманському ізоляторі не дотримуються карантинних вимог та порушують права затриманих

Під час перевірки додержання вимог національного законодавства та міжнародних стандартів щодо створення належних умов тримання і матеріально-побутового забезпечення осіб, які утримуються в ізоляторі тимчасового тримання №2 ГУНП в Черкаській області виявлено низку порушень законодавства.

Незважаючи на карантинні вимоги, і ізоляторі неналежно забезпечують відповідними засобами захисту та дезінфекції, медичними препаратами задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також за вказаний період виявляли порушення прав ув’язненого, який голодує через щоденний медичний огляд. Виявилось, що працівники ізолятора неналежно здійсненюють постійний нагляд за поведінкою в камерах затриманих і взятих під варту осіб, що призвело до вчинення навмисного самоушкодження ув’язненим.

Окрім цього в ізоляторі упродовж тривалого часу не облаштовано кімнату для побачень, що призводить до обґрунтованих скарг ув’язнених та їх родичів.

У ході перевірки виявлено й інші порушення конституційних прав в’язнів.

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності уповноважених осіб піднаглядної установи внесли акти прокурорського реагування, які розглянуті та задоволені, а 3 службові особи ізолятора притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

За інофрмацією пресслужби Уманьської місцевої прокуратури

21 Серпня, 2020 в 13:52 / Переглядів: 341

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про