Від Гереженівки до Доброводів Уманського району ремонтують дорогу Н-16

У межах програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво виконується поточний середній ремонт на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Зокрема, розпочато ремонт цієї дороги і в межах Уманського району – від села Гереженівка до села Доброводи загальною протяжністю біля 4,3 км. Хід виконання ремонтних робіт 17 серпня проінспектувала голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

Фінансування проекту здійснюється з державного бюджету. Водночас, з районного бюджету було виділено 260 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту цієї ділянки дороги.

Підрядна організація, яка виконує поточний середній ремонт в межах району – ТОВ «ШРБУ-48».

У межах середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 передбачено комплекс робіт. Зокрема, фрезерування старого асфальтобетонного покриття; влаштування основи дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші, обробленої комплексним в’яжучим за допомогою асфальтоукладальника; влаштування вирівнювального шару асфальтобетонного покриття; влаштування верхнього шару ЩМА; влаштування та укріплення узбіч; нанесення розмітки холодним пластиком та фарбою.

Завдяки програмі #Великебудівництво цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують 67,2 км дорожнього покриття.

19 Серпня, 2020 в 09:04 / Переглядів: 1087

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про