Черкаський драмтеатр відновлять за майже 200 мільйонів гривень

Нині в Черкасах тривають роботи з реконструкції драматичного театру, який постраждав під час пожежі, що сталася 1 липня 2015 року.

Про це пише сайт http://zmi.ck.ua/

Загалом за п’ять років у театрі зробили екстер’єр, дах, піддашшя, фойє другого та третього поверхів, глядацьку залу, кулуари трьох поверхів, а також відремонтували  туалети на всіх поверхах, підвальні та кабінетні приміщення.

У коментарі виданню Zmi.ck.ua директор Черкаського академічного обласного українського музико-драматичного театру імені Тараса Шевченка Петро Ластівка зазначив, що на ремонт І черги та аварійно-відновлювальні роботи витратили приблизно 127 мільйонів.

В інформації, яка оприлюднена на сайті Prozorro йдеться про те, що в липні цього року був проведений тендер на ремонт ІІ черги. Виграло ТОВ “ПМ-Арсенал” із пропозицією в 101 мільйон 877 тисяч 343 гривень.

Проте у коментарі нашому виданню перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов повідомив, що ця сума буде зменшене до 60 мільйонів гривень.

“Останній відкорегований проект, який пройшов експертизу був саме на 101 мільйон. Ми підписали договір, але у нас було чітке розуміння після підписання, і це була домовленість із генпідрядником, що ми будемо значно зменшувати суму. Майже удвічі. Будемо приводити її до наявного фінансування. Це буде близько 60 мільйонів. Зараз ми вже підписуємо завдання на корегування проекту. Ми чекаємо, коли він вийде з експертизи, яка дозволить зменшити вартість робіт. Я думаю, що ближче до відкриття ми вийдемо з корегування. Ми фактично все робимо з колін. У нас уже є розуміння вартості робіт, воно погоджено з керівником театру, з генпідрядником. Ми розуміємо, скільки ми готові витратити на відновлення сцени, звуку, світла, благоустрій. Це головні складові, які будуть визначати вартість бюджету. Але це не буде більше за 60 мільйонів”, – зазначив Дмитро Ляшов.

Він також додав, що зменшення фінансування суттєво не вплине на якість відновлення, здебільшого це стосується закупки додатково обладнання по звуку та світлу. Це також жодним чином не вплине на строки проведення робіт. Нагадаємо, що відкриття театру планують на жовтень цього року. 

За словами Петра Ластівки, у разі, якщо на ІІ чергу буде виділено 60 мільйонів, то 30 із них підуть на реконструкцію сцени.

Тобто загалом ремонт драматичного театру в Черкасах обійдеться приблизно в 187 мільйонів.

9 Серпня, 2020 в 11:04 / Переглядів: 435

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про