У Каневі облагородили криницю, назва якої залишається загадкою

У місті по вулиці Підстінок, що навпроти озера Лимарка, з’явилося ще одне мальовниче місце для відпочинку головною окрасою якого є криниця з джерельно чистою водою. Їй вже багато років та лише зараз криниці подарували нове життя. Повідомляє газета “КаніВчанка”.

За підтримки депутатів міської ради Володимира Коржова, Михайла Майстренка, які спрямували кошти з депутатського фонду на благоустрій криниці жителі міста в спекотній літній день прогулюючись  алеєю зможуть перепочити, помилуватися природою та попити джерельної води.

«До нас, як до депутатів міської ради звернулися канівчани з пропозицією облагородити криницю. Як це джерело називається – невідомо. Ми запитували в старожилів, у краєзнавців, істориків, але назва криниці залишається загадкою, хоча дехто також йменує її  «царською», – розповідає Михайло Майстренко.

«Роботи з благоустрою розпочалися ще у березні цього року. Спочатку ми намагалися отримати кошти для проведення робіт за рахунок перемоги серед громадських проектів, проте цього не сталося, тож інший варіант, який і використали – це кошти з депутатського фонду», – розповідає Володимир Коржов. «Не все зразу вдавалося збудувати, адже це ж джерело і все «пливло». Нині тут вже є східці, колодязь, клумби і на цьому ми зупинятися не будемо. Вдячні всім канівчанам за допомогу»,  – додає він.

За результатами санепідемслужби  вода у колодязі чиста, тож  всі відвідувачі можуть її посмакувати.

7 Серпня, 2020 в 10:38 / Переглядів: 451

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про