Уманська прокуратура чекає змін

Звільнений за наказом Генпрокурора Юрія Луценка перший заступник керівника Уманської місцевої прокуратури Руслан Резнік рішенням Київського апеляційного адміністративного суду поновився на посаді і вже два роки безперешкодно займає відповідальну посаду, хоча до його діяльності виникає безліч питань.

Генпрокуратура подала касаційну скаргу на цю ухвалу. Касаційне провадження відкрито ще з жовтня 2018 року, але Руслана Резніка досі не відсторонили від займаної посади.

Дружина прокурора Юлія Мазуренко, що працює головою Уманського міськрайонного суду Черкаської області. Так як її чоловік виконував обов’язки головного прокурора уманської прокуратури, виник конфлікт інтересів, на який досі ніхто не звернув уваги.

Нагадаємо, протягом 2017 року з лав прокуратури було звільнено п’ять працівників через внесення недостовірних відомостей в електронні декларації. До цього списку потрапив і перший заступник керівника Уманської місцевої прокуратури Черкаської області Руслан Резнік.

До цього прокурор потрапляв під дію Закону «Про очищення влади», оскільки був призначений райпрокурором Умані ще Пшонкою. Однак, замість того, щоб опинитися в люстраційному реєстрі, він був призначений першим заступником керівника Уманської місцевої прокуратури.

Свого часу він входив у список прокурорів-мільйонерів. Руслан Борисович у 2014 році задекларував понад 1 млн гривень. З них 166 тисяч гривень склала прокурорська зарплата, 81 тисячу гривень йому принесли «інші види доходів» і 785 тисяч гривень він отримав в якості виручки від продажу майна.

У 2015 році у декларації Руслана Борисовича вже вказані будинок, земельна ділянка, дві квартири, гараж. За цей період він заробив 174 тисяч гривень, і ще на 20 тисячотримав пенсійних виплат, а готівкою зберігав 200 тисяч гривень.

Дружина прокурора Юлія Мазуренко, що працює суддею Уманського міськрайонного суду Черкаської області, у 2017 році задекларувала 2 земельні ділянки, 2 квартири та будинок, площею 275,84 м2  і в готівці має 300 тисяч гривень.

У лютому 2018 року рішенням Христинівського районного суду Черкаської області за позовом Уманської місцевої прокуратури було визнано незаконним право власності на земельну ділянку  розміром 1,4000 га , що належала Руслану Резніку. Згодом прокурор позивався по цій справі до апеляційного суду Черкаської області, але рішення першої інстанції залишилося без змін.

Нині одіозний Руслан Резнік повернувся на раніше займану посаду і знову буде наглядати за додержанням законів на свій розсуд. До цього він пропрацював в місцевій прокуратурі 10 років, за цей час набув слави корупціонера та вимагача. Його звинувачують у “кришуванні” викрадачів автомобілів.

Крім того, з власних джерел відомо, що Руслан Резнік є співвласником ПП”УМАНСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ” та земель у Христинівському районі, оформлених на підставних осіб. Тож надії на те, що після повернення прокурора на займану посаду Умань стане містом закону і порядку, стає все менше.

Тим часом Руслан Резнік продовжує свою діяльність, а злочинці – прикриватися зв’язками з авторитетним прокурором в законі. Підприємець Сон Василь самовільно зайняв земельну ділянку в адміністративних межах Ягубецької сільської ради, площе 30 га. Поле засіяв насінням сої.

У розмові з жителями села рейдер вихваляється тісними стосунками з заступником керівника уманської місцевої прокуратури, а саме Резніком Русланом Борисовичем та скандальним латифундистом Сергієм Овчаруком. Не зупинило Сона він посягань на державну землю навіть звернення жителів села до Християнської поліції: спритний ділок просто посміявся та стверджував , що прокурор Резнік закриє дане питання.

У результаті незаконних дій даної злочинної групи атовці села Ягубець не взмозі отримати законні земельні наділи, а держава втрачає міліони гривень.

3 Серпня, 2020 в 08:00 / Переглядів: 793

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про