Суд у Черкасах буде розглядати справу щодо психологічного насильства відносно літньої матері

Завершено досудове розслідування у провадженні за фактом систематичного вчинення психологічного насильства, повідомили онлайн-газеті «Новини Черкас» у Черкаській місцевій прокуратурі.

терези правосуддя

Звершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом домашнього насильства, тобто умисного систематичного вчинення психологічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Черкаси, будучи неодноразово притягнутим до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, маючи прямий умисел, тобто усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, вчинив психологічне насильство відносно своєї матері, що виражалося у словесних образах потерпілої, погрозах, висловлюванні нецензурною лайкою, що завдало їй морального болю та психологічних страждань, приниженні її честі та гідності, погіршення якості життя потерпілої особи.

На даний час процесуальним керівником затверджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

23 Липня, 2020 в 12:45 / Переглядів: 267

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про