Канівські лісівники разом з рятувальниками провели спільні навчання

Тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі пройшли днями на території Михайлівського лісництва ДП «Канівське лісове господарство. Лісівники спільно з працівниками 10 державної  пожежно-рятувальної частини  УДСНС України у Черкаській області відпрацювали взаємодію при ліквідації пожежі в лісовому масиві.

Після теоретичної частини, присвяченої тактиці та способам гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання спільних дій під час ліквідації умовної пожежі, де було продемонстровано застосування протипожежної техніки та інвентарю.

1-4-2048x1365

За тактичним задумом навчань, через необережне поводження з вогнем відпочивальників, загорілась суха трав’яниста рослинність поблизу лісового масиву і вогонь, через сильні пориви вітру, активно рухається в бік лісу.

Працівникам лісового господарства та рятувальникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже мету навчань було досягнуто.

Учасники заходу запевняють, що такі тренування є важливими, адже дозволяють усім відповідальним службам ще раз перевірити стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп, цистерн та ін. для пожежогасіння.

Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, працівники лісового господарства вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи. Адже головною причиною лісових пожеж є людський фактор та людська недбалість.

22 Липня, 2020 в 12:51 / Переглядів: 128

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про