Судитимуть 6 осіб, через незаконні дії яких в місті Умань з комунальної власності вибули землі вартістю 46 млн грн

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно шести осіб, в тому числі службової особи управління Держгеокадастру, за фактом шахрайства, підроблення та використання підроблених офіційних документів (ч. 4  ст. 190, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 358 КК України), що призвело до незаконного відчуження земельних ділянок комунальної власності Уманської міської ради загальною вартістю понад 46 млн грн.

Слідством установлено, що обвинувачені, діючи спільно та за попередньою змовою, шляхом шахрайства, без відповідних рішень Уманської міської ради про надання дозволу на розробку та виготовлення технічної документації із землеустрою, використовуючи бланки державних актів на право приватної власності на землю, завідомо підроблені службовою особою управління Держгеокадастру, зареєстрували 11 земельних ділянок, що розташовані на території м. Умань, які в подальшому реалізували за грошові кошти на користь третіх осіб.

На майно обвинувачених і вказані землі накладено арешт з метою забезпечення їх збереження, як речових доказів у кримінальному провадженні, а також відшкодування завданих збитків.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

1 Липня, 2020 в 13:53 / Переглядів: 662

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про