Шантаж, заборони і культ людини: Нищик виходить із «Свободи» і пояснив чому

Секретар міськоїї ради Ярослав Нищик пояснив, чому написав заяву на звільнення та що стало причиною такого рішення.

Нагадаємо, ще учора на засіданні сесії він повідомив у коментарі журналісту 18000, що про причини такого рішення говоритиме після виборчої кампанії. Та вже сьогодні вранці опублікував допис із поясненням на своїй сторінці у “Фейсбук“, пише сайт 18000.

Нищик обурюється, що його зробили “негідником” через те, що він не повідомив вище партійне керівництво про своє рішення заздалегідь.

“Так вважає голова партії, якій я подарував 8 років свого життя. Негідником я став не через те, що вкрав, збрехав чи втік, а через те, що написав заяву на звільнення не попередивши партійне керівництво і не дав шансу вчергове пошантажувати “партнерів, – пише секретар міськради. – Олеже Ярославовичу (звернення до голови партії ВО “Свобода” Олега Тягнибока, – ред), не моя вина, що керівник обласного осередку ще два місяці тому не повідомив Вас, що я вже писав таку заяву, але дослухався до слів міського голови Черкас, і відкликав її”.

Також він перерахував причини, через які два місяці тому написав заяву на звільнення: “культ особи” керівника обласного осередку Юрія Ботнара, двомісячну затримку зарплати тролейбусників через позицію того ж Ботнара, заборони голосувати за пільгу “Амбросхабу”, незрозумілі на думку Нищика рішення (листівки ювілярам, об’єднання спортивних шкіл тощо), шантаж Артура Савіна задля зведення особистих рахунків тощо.

“Мені соромно за всі ці речі. А ще більш соромно за ті речі, які я робив “за партійним дорученням”. Я виходжу з партії ВО”Свобода”. Не зробив цього відразу, бо все літав в рожевих хмарках, що хоч своїм демаршем зверну увагу керівництва партії на проблеми обласного осередку. Виявилось голова партії про все знає. І його все влаштовує.
Олеже Ярославовичу, Ви це все читаєте тут, бо обізвали мене зрадником, який за цю зраду взяв гроші. Ви мене принизили, – написав Нищик. – До того часу, поки партійні керівники різного будуть мене оббріхувати, не важливо на загал, чи в повідомленнях одній особі, я буду діставати “брудну білизну”.

14 Червня, 2020 в 18:45 / Переглядів: 383

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про