Зриву призову на військову службу на Черкащині не буде, – обласний комісар

Голова обласної ради Анатолій Підгорний зустрівся з новопризначеним військовим комісаром полковником Сергієм Лобаном. Під час розмови обговорили актуальні питання, що виникають у роботі обласного військкомату. Інформують у пресслужбі обласної ради, передає Дзвін.


– Зазвичай весняна призовна кампанія триває з 1 квітня до 30 травня, проте цьогоріч вона дещо змістилася в датах. Наразі відібрано 65 відсотків призовників. Загалом на службу Черкаський обласний військовий комісаріат має залучити близько 600 осіб. Зауважу, що строковиків ні в якому разі не відправлятимуть на службу в ООС, – розповів під час зустрічі Сергій Лобан.

Комісар наголосив, що сьогодні дуже важливо забезпечити вчасний забір аналізів та проведення тестування юнаків на коронавірус, аби не допустити спалахів захворювання у військових частинах.

За словами голови обласної ради Анатолія Підгорного, такої проблеми на Черкащині не повинно виникнути, оскільки область має достатню кількість тестів.

– Після зустрічі з Сергієм Лобаном мав розмову із начальницею Управління охорони здоров’я Ларисою Кошовою. Вона зауважила, що зразки для тестування на коронавірус у громадян беруть безкоштовно в районних лікарнях чи центрах ПМСД, потім їх відправляють до обласного центру, де й робиться ПЛР-тестування. Наразі область забезпечена необхідною кількістю тестів, тож затримок із цієї причини у здійсненні призовної кампанії не повинно бути, – додав голова обласної ради Анатолій Підгорний.

29 Травня, 2020 в 14:36 / Переглядів: 568

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про