3-річній Анні Линник з Тального потрібні кошти на лікування рідкісної хвороби

«З хворобою Баттена дітки живуть не довше 10 років»

Коли Ані було 2,5 роки, напад епілепсії стався у садочку, навіть викликали швидку. Дитина довго не могла прийти до тями, тіло судомило. Потім ми звернулися до лікаря у Черкасах, здали усі необхідні аналізи. Висновок – епілепсія. Лікувалися рік, але донечці не ставало краще. Руки та ноги зводили судоми, Анічка не могла тримати виделку та ложку, випадала чашка з рук. Годувати дитину почали знову самі, хоча до цього вона чудово справлялася з цим. У лютому цього року доця перестала ходити. Було таке відчуття, ніби у неї підкошувались ніжки у колінцях. Не втримувалась, падала. Прийшлося знову повернутись до прогулянкової дитячої коляски, – розповідає, втираючи сльози, Валентина Линник з Тального, що на Черкащині. Її 3-річній донечці Ані необхідне дороге лікування за кордоном. На нього родина має зібрати більше 1,6 млн. гривень, пише сайт Вісті Черкащини.

Кілька місяців тому сім’я Линників повезла донечку у Київ, там здали генетичний аналіз, що підтвердив невтішний діагноз – хвороба Баттена. Діти з такою хворобою доживають максимум до 10 років. У їхньому головному мозку накопичуються речовини, що за звичайних умов виводяться. Порушення спричинює пошкоджений ген. Щоб хвороба проявилась, носіями специфічного гену мають бути обоє з батьків. Тому це рідкісне захворювання. З часом діти перестають ходити, ковтати, втрачають зір і слух. Потім впадають в кому. Тільки серце відмовляє – помирають.

Маленька тальнівчанка Анна Линник має шанс на вдалу терапію у Римі (Італія). Дитині вводитимуть фермент, який даватиме змогу їй жити та розвиватись.

Римська дитяча клініка готова прийняти українську сім’ю Линників і лікувати їхню донечку. Рік перебування у лікарні коштує близько 54 тисячі євро.

Для молодого подружжя Линників ця сума є непосильною. Тому вони благають усіх небайдужих про допомогу!

–Анічка дуже хоче жити. Вона так тягнеться до діток, хоче з ними гратися, бігати. Якщо затягнути з терапією, почнуться часті приступи та судоми. Прошу вас допомогти, щоб врятувати життя моєї донечки, – благає Валентина Линник.

Кошти можна перераховувати на карту ПриватБанку 5168 7574 1244 8815 Линник Валентина Вікторівна, мама 3-річної Анюти

Не стійте осторонь, будь-яка сума — надія на життя! Сім’я Линників буде вдячна допомозі!

Invitae Clinical Report PDF
Invitae Clinical Report PDF

27 Травня, 2020 в 15:30 / Переглядів: 1415

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про