Номерний знак COVID-19 причепив на своє авто черкащанин

Власник Audi із Черкас почепив на автомобіль саморобний номерний знак із написом COVID 19. Автомобіль придбаний вживаним. У такий спосіб черкащанин вирішив привернути увагу до проблеми із реєстрацією вживаних автомобілів. Пише Володимир Мукан у “Газеті по-українськи“.

Автомобіль з таким номером припаркований по вул. Героїв Дніпра в Черкасах.

Під час карантину влада припинила реєструвати ненові автівки. Через це скоротилося число продажів й зріс ризик придбати крадене авто чи з перебитими номерами.

“Справа в тому, що коли людина купує вживане авто за стандартною схемою, то машину перевіряють ще й експерти сервісного центру МВС, вони можуть виявити авто-двійника, перебиті номери чи інші нюанси, пов’язані із порушенням закону, – говорить автомобільний юрист Вадим Володарський. – Зараз, у карантин, зросла потреба у недорогих авівках, бо особистому транспорту практично немає альтернетив. Але їх не можна купити за стандартною процедурою. Єдиний вихід – оформлення угоди купівлі-продажу в нотаріуса. А потім, коли сервісні цнтри повноцінно запрацюють, можна буде пройти експертизу в МВС і отримати свій номер і техпаспорт”.

На думку юриста, такої б проблеми зараз не виникло, якби влада вчасно б змінила процедуру реєстрації вживаних автівок.

“Вона частково така, як у радянські часи – при кожній дії автовласник має проходити експертизу. Якби її замінити іншим підходом, як у багатьох розвинених країнах, то і зараз, у час пандемії, можна було б легко організувати реєстрацію вживаних автівок через інтернет”, – пояснює він.

21 Травня, 2020 в 15:57 / Переглядів: 1061

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про