Чому честь уманського університету не відстоюють викладачі?

Уманчанин Сергій Чайка прокоментував ситуацію, що склалася довкола уманського педагогічного університету, і порадив викладачам спільно відстоювати честь університету у боротьбі з рейдерами. Далі пряма мова:

“Як викладач може навчити студента торувати собі шлях у життя, якщо він не може проторувати свій? Чому колектив УДПУ так амебно себе поводить при рейдерському захопленні?
Короткий екскурс. В нашій державі модно тиснути на людей шляхом відкриття фейкових кримінальних справ. Так усунули з посади ректора Побірченко Н.С. Цьогоріч – Безлюдного О.І.
Якщо вірити колективній заяві викладачів УДПУ в Міністерство освіти і науки України та численним їх же постам в ФБ, зокрема на сторінці Валентин Хитрук – справа була сфабрикована (на моє чітке переконання) з метою приведення до влади Олени Ярошинської, яка дуже хоче стати ректором даного ВУЗу. В цьому їй допомагають народний депутат – Максим Поляков і бувший заступник Міністра аграрної політики – Андрій Дикун. З МОНу в.о. ректора був поставлений дехто Petro Kurmaiev з подачі якого звільняються особливо активні противники.
Сьогодні я побачив відео, де 4 представники пед. колективу УДПУ “пікетує” МОН. Цілих 4. Вашу мать – 4. Ви колектив чи колонія амеб? Якщо вам поставили з міністерства людину, за допомогою якої “здійснюється рейдерський захват”, яка “зриває вступну кампанію”, то чому ви такі пасивні? Чому не можна поїхати колоною в 50 авто, не перекрити той самий проспект Перемоги на якому розташоване міністерство, не попалити шини під самим міністерством, яке не дає вам дихати? Чи крім підпису під колективною заявою вас ні на що більше не вистачає? Єдине ваша зброя – це розголос. Тому що вас “бомбить” саме ж МОН. Робити це треба вже зараз і робити саме вам, а не уповати на допомогу збоку. І, якщо ви самі себе не відстоїте, то гріш ціна вам, як викладачам і наставникам.
Якщо потрібні сірники чи покришки – звертайтесь.
З повагою, бувший студент УДПУ, вєлікій і ужасний, Сергій Чайка.”

12 Травня, 2020 в 19:21 / Переглядів: 1592

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про