Черкащанка відсудила у комунальників компенсацію за поломку авто на неякісній дорозі

Їй зобов’язані виплатити близько 55 000 гривень матеріальної шкоди та 5000 – морального. 

Мешканка Черкас відсудила у комунальників більше 60 000 гривень компенсації за поломку авто на неякісній дорозі. Її машина була пошкоджена незакріпленої кришкою каналізаційного люка.

ДТП сталося в липні 2017 року. На вул. Чорновола в Черкасах мікроавтобус наїхав на незакріплену кришку люка каналізації на проїжджій частині, в результаті чого машину відкинуло на узбіччя. Про це повідомили в прес-службі Соснівського районного суду Черкас. 

“Власниця мікроавтобуса звернулася до суду з позовом, в якому просила стягнути з КП” Черкасиводоканал “компенсацію за ремонт авто і моральну шкоду через невиконання норм експлуатації обладнання каналізаційної мережі. На підготовчому засіданні позивачка подала уточнюючу заяву до КП” Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів “про стягнення моральної та матеріальної шкоди, посилаючись на те, що учасники дорожнього руху мають право на безпечні умови дорожнього руху та компенсацію шкоди, завданоого внаслідок невідповідності вимогам безпеки стану автодоріг “, – йдеться в повідомленні. 

Сума пошкоджень авто склала близько 55 000 гривень. Рішенням Соснівського суду з “Черкаського експлуатаційного лінійного управління автомобільних шляхів” на користь позивачки стягнуто матеріальну шкоду в розмірі 55 634 грн, моральну шкоду в розмірі 5000 гривень, судовий збір в 692 гривні, витрати на послуги евакуатора в розмірі 500 гривень. Загальна сума стягнення склала 6 826 гривень.

“Не погодившись з рішенням районного суду, комунальне підприємство подало апеляційну скаргу. Постановою Черкаського апеляційного суду її залишили без задоволення, а рішення Соснівського районного суду про стягнення збитків залишили без змін”, – підсумували в суді.

7 Травня, 2020 в 21:13 / Переглядів: 584

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про