В Україні почали закривати міста і села через COVID-19

У деяких населених пунктах України, де виявили випадки зараження коронавірусів, вдалися до радикальних заходів і обмежили в’їзд і виїзд.

OBOZREVATEL розбирався, в які міста і села потрапити вже неможливо і де готуються до аналогічним сценарієм.

Чернівецька область

Так, після спалаху захворювання особливий транспортний режим ввели в усій Чернівецькій області. За останніми даними, там захворіли вже 143 людини. На територію Буковини дозволили в’їжджати жителям області, залишати регіон можна тим, хто повертається в інші частини України.

В Україні почали закривати міста і села через COVID-19

Найсуворіші заходи стосуються сіл, що стали епіцентром поширення вірусу на Буковині. Серед них Колінківці, Топорівці, Бочківці і грозненцев.

Сумська область

Обмежили в’їзд і в село Козаче Сумської області, де коронавірусів захворіло вісім осіб, двоє з них померли. На в’їзді в село поставили блокпости, туди впускають і випускають тільки за списками і в разі крайньої необхідності.

Обмежили в’їзд і в Конотоп , однак, за словами мера Артема Семеніхіна, блокпости поки неефективні.

У місті Кам’янка на Черкащині також ввели обмеження через 17 випадків коронавируса. Там все буде контролювати Нацгвардія і поліція. Дозволено тільки рух спеціального і екстреного транспорту. Ввели і комендантську годину, який забороняє пересування по території без спецдозволу. Діє він з 8 вечора до 6 ранку.

Рівненська область

Заблокували село Тинне Рівненської області. Там після спільних заходів в церкві три людини померли від коронавируса і ще мінімум 10 захворіли. На в’їзді в населений пункт поставили блокпости.

Одеська область

В Одесі 1 квітня також вирішили закрити місто для автомобілів з інших населених пунктів у зв’язку із загрозою поширення коронавируса.

Поліція і медики будуть проводити вибірковий завмер температури громадян, огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів.

Крім того, пропонується заборонити в’їзд до Одеси всіх транспортних засобів, крім тих, які обслуговують підприємства, розташовані в обласному центрі, і / або належать (перебувають в користуванні) громадянам, які проживають або працюють у місті.

Херсонська область

З 2 квітня Херсон закрили на строгий карантин, оточивши місто блокпостами через першого виявленого випадку COVID-19. Там обмеження по в’їзду поки неузгоджені.

Івано-Франківська область

2 квітня почали діяти обмеження і в Івано-Франківську . На в’їзді в місто поставили спеціальні блокпости для контролю поширення коронавирусной інфекції. Контрольно-пропускні пункти працюватимуть з 07:00 до 20:00.

2 Квітня, 2020 в 19:50 / Переглядів: 1001

Теми: Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про