У Черкасах з’явився перший хворий на COVID-19

У Черкасах з'явився перший хворий на COVID-19

Виявили ще один третій випадок інфікування коронавірусом на Черкащині. Пацієнта із Кам’янського району госпіталізували до Черкаської інфекційної лікарні, стан середньої важкості. Коло контактних осіб встановлене. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар, пише Нова доба.

«Провели 60 тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в обласному лабораторному центрі. Найперше відбирали зразки у пацієнтів, яких госпіталізовували із пневмонією. Серед цих зразків і виявили позитивний на COVID-2019 випадок. Продовжуємо цільове тестуванння! – пише Роман Боднар на своїй сторінці у Фейсбук – Стан інфікованих раніше двох пацієнтів із Уманщини – задовільний.

Важливо. В області починають діяти мобільні медичні бригади. Вони будуть приїжджати додому до людей, у яких є підозра на коронавірус для забору зразків на проведення досліджень. Це зменшить мобільність людей, які мають симптоми коронавірусної хвороби. Також зменшить необхідність відвідувати чи сімейного лікаря, чи інші заклади охорони здоров’я, для того, щоб здати аналіз. + «швидкі» закумулюють ресурси для реагування на ургентні випадки. Продовжуйте дотримуватися карантину, не виходьте без потреби у місця скупчення людей. Звертайтеся на цілодобову безкоштовну «гарячу лінію»: 0 800 508 876»

28 Березня, 2020 в 18:22 / Переглядів: 1389

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про