На Черкащині люди літнього віку можуть купувати продукти в маркетах у визначений час

        Запровадити систему продажу продуктів для людей літнього віку у закладах торговельних мереж у визначений час. Таку ініціативу на засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, що діє в області, внесли  фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Черкащини. На їхню думку, це має захистити старше покоління від небезпеки захворювання на коронавірусну інфекцію.

         Відтак уже з 26 березня  люди літнього віку матимуть змогу купувати продукти з 9 до 10 ранку в маркетах мереж «Деликат», «Гранд Маркет», «Сільпо», «Molli» «Citi market», «АТБ», «Абсолют». Їхні власники відгукнулись на пропозицію, зроблену  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області. Поступово долучаються до цієї ініціативи й у районах.

        Нагадаємо, саме люди літнього віку – у групі ризику. Вони найбільш уразливі до зараження коронавірусом й виникнення важких ускладнень хвороби. Встановлені часові межі мінімізують їхні контакти.  Така модель профілактики поширення коронавірусу використовується у країнах Західної Європи та засвідчила свою ефективність.

         Обласна влада звертає увагу, що ця ініціатива носить рекомендаційний характер, але закликає черкащан поставитись до ситуації з розумінням.   

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

27 Березня, 2020 в 12:36 / Переглядів: 365

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про