На Черкащині медики “швидкої” прийняли пологи дорогою до лікарні

О 2:53 ночі на смартфон бригади ЕМД Канівської підстанції швидкої (екстреної) медичної допомоги надійшло повідомлення з оперативної диспетчерської Черкас: село Степанці, пологи.

Фельдшери не гаючи ні хвилини виїхали за вказаною адресою. Неподалік від будинку вони зустріли автівку рідних жінки при надії, які везли її назустріч екстренці. У 27-річної жінки це були вже другі пологи, тож події розвивались досить стрімко.

У автомобілі «швидкої» фельдшери зрозуміли, що родова активність увійшла в активну фазу: «У нас практично не було шансів встигнути доїхати до лікарні. Тож ми стали готуватись приймати пологи», – розповідають медики. Зараз обоє фельдшерів згадують своє чергування з гумором. Тоді ж їм було не до сміху: максимум зібраності, зосередженості, уваги… Згадали і теоретичні знання і життєвий досвід.

На щастя, пологи в автомобілі швидкої допомоги закінчились добре: фельдшери діяли швидко і злагоджено, тож породіллі й новонародженому надали необхідну медичну допомогу й передали колегам із пологового відділення Канівської райлікарні.

25 Березня, 2020 в 13:14 / Переглядів: 368

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про