В Умані шукають волонтерів для формування продовольчих пакунків

В Умані підприємці і небайдужі об’єдналися заради допомоги вразливій частині населення, пакуючи і доставляючи продуктові набори. Під час карантину літні люди, виходячи на вулицю, найбільше ризикують захворіти на коронавірус, а тому змушені сидіти вдома. Не у всіх є можливість попросити когось скупитися продуктами, тому перед старенькими постає вибір: сидіти вдома голодними або ризикувати життям.

Але завдяки небайдужим цю проблему стало можливим вирішити. Уманчани об’єдналися і формують продуктові набори, які будуть доставлятися пенсіонерам та інвалідам. Про це у Фейсбук написав громадський діяч Андрій Дикун.

Сьогодні почали формування продовольчих пакунків для людей похилого віку. Щиро вдячний ТОВ «Уманська Левада», які надали…

Posted by Андрій Дикун – громадський діяч on Tuesday, 24 March 2020

Але виникла інша проблема: не вистачає робочих рук, які допоможуть спакувати усі припаси. Тож просимо уманчан, які мають бажання об’єднатися в добрій справі, долучитися до роботи. Навіть година при роботі значно спростить навантаження на волонтерів. Шапочку, рукавички і маску видають.

Також ви можете повідомляти волонтерам адреси, за якими проживають літні люди або особи з інвалідністю, що не прописані в місті. Їм теж дістанеться рятівний пакуночок.

24 Березня, 2020 в 21:22 / Переглядів: 847

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про