Деталі трагічної загибелі трьох дітей на Черкащині

Сталася вона у селі Придніпровське Чорнобаївського району 17 березня, у вівторок вранці в місцевому домоволодінні, де в хаті виявили неживими трьох малолітніх дітей віком 10,8 і 5 років, пише Черкаський край.

Старші Юра й Софійка ходили до школи, а найменша дівчинка – до дитсадка. Але того дня діти залишились дома із батьком, так як було оголошено в навчальному закладі карантин.

Як розповідають у селі, ця сім’я вважалася цілком благополучною. В Придніпровське переїхала з десяток років тому і тут проживала та працювала. Бабуся Марія, якій ще далеко до пенсії, допомагала своій дочці Світлані ростити трьох внучат. Вони вдвох працювали на фермі й забезпечували сім’ю.

Як пише Суспільне, правоохоронці Чорнобаївського та Золотоніського відділів поліції працювали на місці події з 10-ї ранку. Слідчі допитували сусідів та родичів. Жителька села Придніпровське Оксана Черепанська переповіла, що їй відомо про подію: “Батько, який бейдався незрозуміло де. Не було його скількись місяців дома, повернувся, ніби сюди. Задушив трьох діток і повісився сам. Але він не путьовий, не путьовий. Похоже, що в нього була біла гарячка. Вибрав момент, коли не було жінки і її матері. Вони на фермі працюють. І оце поки вони прийшли з ферми утром, оце таке побачили”.

Жителька Придніпровського Лідія Григорівна каже: родину особисто не знала. Про те, що трапилося почула від знайомих: “Як кажуть люди, він їх подавив і сам повісився. Трьох дітей, малі дітки. Стояли ніби то на обліку в сільській раді. Пили, гуляли, ну не бились, не розтягали, ну пили, ну пили”.

Зять Іван, якому за 30, мав судимість і особливо проблемами родини не переймався, часто відлучався в пошуках пригод і кращої долі.

Родина торік стояла на обліку в соцслужбі як така, що перебуває у складних життєвих обставинах, – говорить Олена Тесейко соцпрацівниця Чорнобаївського райцентру сім’ї та молоді. Востаннє вона відвідувала сім’ю минулого тижня в четвер: “Він із ними, їхній батько, практично не проживав. Вони то сварилися, то мирилися. В основному він з ними не проживав, так як не вживався із бабусею і з мамою також. Вони часто сварилися, тому що він часто вживав спиртні напої. Нічого про це не говорило. Я з ним проводила бесіду. Вони перебували минулого року на обліку, але вони виправилися впринципі. Я порахувала, що в них немає таких великих проблем. Вони виправилися. Вони пішли всі на роботу”.

Так було й цього разу. Після тривалої відсутності він за кілька днів до цієї трагедії заявився додому. Того дня ще затемна дружина й теща подалися на ферму на роботу, а він залишився вдома. Потім до двору заїздив хтось із їхніх знайомих і здивувався, що двері будинку були замкнені, їх ніхто не відкрив, тільки гавкотіли собаки. А близько 9-ої години ранку першою додому повернулася бабуся, яка й виявила неживими дітей (за попередніми даними, їх було удушено), а в сараї було виявлено повішеного зятя. Підозрюють, що це він замучив дітей, а потім сам покінчив самогубством.

Про маму дітей соцпрацівниця Олена Тесейко розповідає таке: “Впринципі нормальна, адекватна. Одна була проблема ярко виражена – вона була не дуже охайна. Але вона прислухалася до порад , зауважень. Прибирала, старалася, завжди були продукти харчування. Як мати вона була спокійна, не нервова, адекватна”.

Зараз у Придніпровському працюють поліцейські із Черкас та Чорнобаю. Слідчі розслідують причини і обставини трагедії. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження Село заціпеніло від небувало жорстокої трагедії.

18 Березня, 2020 в 13:00 / Переглядів: 3747

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про