Уманчани отримали необґрунтовано завищені платіжки за тепло

Жителі уманської багатоповерхівки отримали платіжки за тепло з невиправданими нарахованими сумами. Коли вони звернулися за роз’ясненням у відповідні інстанції, то почули абсурдну відповідь: нарахування здійснили не за фактичними показниками лічильника, а “за нормою”. Керівництву УКП “Уманьтеплокомуненерго” здалося, що люди платитимуть мало і накинуло ще.

Про це написав уманчанин Вадим Паєвський у Фейсбук:

“Дивна ситуація склалася у мешканців будинку №17 по вул. Тищика в Умані. Восени 2019 року вони власним коштом встановили в будинку лічильник тепла, сподіваючись на зменшення витрат з оплати послуг опалення. Однак «платіжки» за лютий 2020 року, що їх днями отримали люди, викликали у них відвертий подив і навіть шок: плата за тепло була нарахована не згідно з показами лічильника, а «за нормою», тобто без урахування даних лічильника. Суми, відповідно, нараховані чималі.

На запитання про причини такого явища у абонентському відділі УКП “Уманьтеплокомуненерго” стверджують, що покази лічильника здалися начальникові цього відділу занадто малими, тому він розпорядився нарахувати плату без урахування цих показів.”

Уманчанин звернувся до міського голови Олександра Цебрія з проханням втрутитися в ситуацію.

“Хочеться запитати у керівництва УКП “Уманьтеплокомуненерго” : невже ви думаєте, що люди не розуміють, що їх намагаються обдурити? На вулиці ХХІ століття,шановні. Люди вміють читати закони і рахувати. Чи, можливо, ви умисне намагаєтеся викликати масове обурення та акції протесту у містян?”, – написав Вадим Паєвський.

11 Березня, 2020 в 11:16 / Переглядів: 547

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про