Популярна служба доставки заборгувала уманчанину 17 тисяч гривень

Уманчанин Ігор Маснюк звернувся до правоохоронців через неотримані гроші від служби доставки “Ін-Тайм”. Ті винні йому 17 тисяч гривень.

Про це написав у фейсбук журналіст Сергій Радченко.

Чоловік продав запчастини до техніки. Покупець розрахувався й забрав товар. Після цього кошти зникли. У схожій ситуації опинилася підприємиця з Черкас, яка досі не може повернути свої 90 тисяч. Крім того чимало черкащан не мають змоги забрати свої посилки та документи для виїзду за кордон. Аналогічне відбувається по всій країні.

У пресі з’явилося повідомлення генерального директора компанії Ін-Тайм Сергія Грачова, який розповів про намір розрахуватися з боргами кур’єрської служби.

Як повідомляє UAportal, в редакцію видання MC.today звернувся анонімне джерело, який поділився повідомленням Грачова в загальному чаті компанії “Ін-Тайм”.

У повідомленні Грачов пише, що у нього є домовленість з компаніями SAT і Meest Express, а всі борги перед працівниками повинні бути погашені. За його словами, робота з цього питання повинна була початися в п’ятницю, 28 лютого.

Також він розповів, що компанія накопичила борги і не може самостійно впоратися з операційною діяльністю. Грачов запевняє, що криза в Ін-Тайм – його вина, так як він допустив ряд помилок: звільнив успішних керівників, які не зберіг на посадах менеджерів середньої ланки і не знайшов додаткового фінансування для підтримки розвитку компанії.

Наостанок Грачов пообіцяв залишитися в компанії і виплатити всі борги.

Офіційних коментарів Сергія Грачова з даного питання до сих пір немає.

2 Березня, 2020 в 12:17 / Переглядів: 669

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про