На Уманщині грабували фуру під час руху (відео)

Патрульні після погоні затримали злодіїв-екстремалів, які грабували фуру на повному ходу в Уманському районі. Вони викрадали цінний вантаж однієї з фармацевтичних корпорацiй.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Черкаської області.
Дзвінок на спецлінію 102 надійшов орієнтовно о другій годині ночі. Очевидець повідомив, що коли їхав трасою в напрямку Умані, бачив, як хтось викрадає вантаж з фури та кидає його на дорогу. У той час дві жінки збирали коробки до авто Subaru Outback.
Коли поліціянти наздогнали вантажівку, водій зупинився, а злочинець, який вискочив з фури, почав тікати в поле. Спроба не вдалася — втікача затримали.
Не втекли від патрульних і водійка з пасажиркою Subaru Outback. Жінки також затримані. У салоні легковика виявили 20 коробок, що встигли зібрати злодії-екстремали.
Окрім того, патрульні з`ясували, що затриманий перебував в розшуку за раніше скоєні злочини.
Зараз усі деталі встановлюють слідчі Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
Залиште коментар