Тальнівський РЕМ постраждав від нищівної негоди

Сьогодні на Тальнівщині раптові пориви шквального вітру пошкодили дахи на будинках місцевих жителів, постраждав і місцевий РЕМ. На адміністративній будівлі та приміщенні диспетчерської служби зірвало покрівлю, також пошкоджені автомобілі відокремленого структурного підрозділу. Головне, що ніхто з працівників та відвідувачів не постраждав, повідомляє ПРОЧЕРК

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук оглянув місце подій та дав доручення в найкоротші терміни провести ремонтні роботи. Також оперативні бригади Товариства працюють над відновленням електропостачання району.

ПАТ “Черкасиобленерго” звертає увагу жителів області на те, що за прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 24 лютого, на Черкащині очікуються пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25-27 м/с.

Через погіршення погодних умов можливі пориви ліній електропередачі та пошкодження електричних опор. ПАТ «Черкасиобленерго» просить споживачів з розумінням ставитися до можливих аварійних відключень, спричинених шквальним вітром.

Будьте обережними поблизу ліній електропередачі! У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомте про небезпеку до кол-центру та, по можливості, забезпечте охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.

У таких ситуаціях телефонуйте за цілодобовими номерами кол-центру (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 або за номером диспетчерської служби району електричних мереж, або управління ДСНС за номером 101, або повідомляйте місцеві органи влади.

Зазначимо, що наразі всі аварійні бригади Товариства працюють у  посиленому режимі.

25 Лютого, 2020 в 10:41 / Переглядів: 766

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про