Сексуальні меншини Умані закликають підтримати на наступних місцевих виборах толерантного мера Олександра Цебрія

В нашій країні є проблема, яка пов’язана з негативним ставленням до людей з нетрадиційною орієнтацією. Вже багато країн світу вважають таких людей повноцінними членами суспільства, і не пригнічують їх, чого не скажеш про Україну, яка вибрала європейський вектор розвитку. Серед представників меншин є багато впливових людей, до числа яких входять люди мистецтва, власники і керівники корпорацій та політики.

Ріки Мартін и Джван Йозеф


В Умані ситуація така як і в країні в цілому. Сутички, бійки та приниження постійно супроводжують гомосексуалістів, а також заборона проведення гей-парадів віддаляє євроінтеграцію України.
В нашому місті влада всіма силами сприяє існуванню меншин, створюють та беруть їх на роботу на далеко не останні посади на різних підприємств та навіть в міській раді є наші представники.
Наша, поки що не велика, сім’я дякує меру Олександру Цебрію, за надані можливості, надіємся, що в майбутньому в Умані пройде в безпеці гей-парад. Це стане великим кроком на зустріч Європейському майбутньому, а сам Олександр Володимирович отримає грандіозну підтримку, в обличчях наших однодумців.

21 Лютого, 2020 в 16:46 / Переглядів: 730

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Антон Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Антон
Читач
Антон

Який ще гей парад???? Ви що больні на голову? Ще нам в місті цих хворих людей не хватало з їхнім парадом!