На Черкащині бійцівський пес мало не відправив на той світ пенсіонерку

Черкащанку покусав бійцівський пес, нині жінка проходить лікування, пише “Газета по-українськи“.

60-річна Ольга Мирза із Монастирища Черкаської області 27 січня пішла до приміщення колишнього “Райагробуду”. Збиралася замовити у столярів рейки для лавки на кладовищі. Кілька років тому жінка поховала 38-річну доньку.

“Щойно я вийшла звідти, як до мене підбігли дві невеликі собаки-дворняги й здійняли гавкіт, – розповідає Ольга Миколаївна. – Я на них особливої уваги не звертала, прикрилася сумочкою. Думала, погавкають і відбіжать. Раптом відчула надзвичайної сили удар ззаду. Мене наче щось смикнуло. Повертаюся й бачу величезного чорного собацюгу. Паща роззявлена, зуби стирчать. Бачу, вирвав у мене з джинсів шмат тканини. З ноги страшенно юшила кров. Я упала й почала кричати. Збіглося 12 людей. Одні прогнали собак, інші почали надавати мені першу допомогу”.

Ольга Мирза страждає на варикозне розширення вен. Саме в тому місці собака прокусив їй ногу.

“Кров почала хлюпати, – плаче Ольга Миколаївна. – Набігло повен чобіт, переливається через верх. З рани теж б’є пульсуючим фонтаном. Людоньки, я кінчаюся, – кричу. – Почали накладати мені джгут вище рани. Кров не спиняється. Тоді нижче. Всі бігають, клопочуться, ніхто нічого не може вдіяти. Приїхала швидка. Фельдшер намагався спинити кров, але вона летіла й далі. Дали мені тампон і наказали міцно тримати біля рани. Привезли в лікарню, поклали на ноші й на шаленій швидкості, як ото в західних фільмах, погнали мене в операційну. Лікар-травматолог тричі наказував медсестрам гучніше включити музику”.

Операція завершилася успішно. Життя 60-річної Ольги Мирзи врятували. Зараз вона приймає антибіотики і їздить на перев’язку. На лікування вона витратила всю місячну пенсію. Тепер сподівається на те, що частину суми компенсує власник собаки.

“Коли таке сталося, мені пожертвувала тисячу гривень на ліки якась жінка із села Сатанівка. Їй самій наступного дня мали робити операцію, але вона сказала: “Беріть, вам зараз треба, потім віддасте!”

За словами Ольги Мирзи вона – не єдина жертва собаки.

“Це бійцівський пес, який бігає не на прив’язі й без намордника. Напередодні він покусав чоловіка, а ще раніше – жінку. Коли мене завезли в лікарню, хлопці знайшли хазяїна. Він казав, що збирався його вбити. Тепер це точно зробить. Ще за кілька днів до нього прийшли журналісти. Сказав, що собаки вже немає, бо вбив. Якої породи собака, я не знаю. В них не розбираюся. Якби напали на мене десь на околиці, то була би померла. Зараз маю ходити на уколи від сказу”.

14 Лютого, 2020 в 16:13 / Переглядів: 610

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про