У Верховній Раді говорили про долю Іркліївської лікарні

Прем’єр-міністр пообіцяв народному депутату від «Опозиційної платформи – За життя» Василю Німченку взяти під особистий контроль питання щодо неприпустимості закриття Іркліївської лікарні.

7 лютого 2020 року в Верховній Раді України під час години запитань до уряду народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Василь Німченко порушив перед прем’єр-міністром питання щодо неприпустимості закриття Іркліївської лікарні (Черкаська область), яка має терапевтичне, інфекційне, онкологічне відділення. Парламентарій розповів голові уряду про ситуацію, що склалася і потребує негайного реагування з боку виконавчої влади, оскільки жителі Іркліївської територіальної громади фактично залишаться без доступу до медичної допомоги.

Нагадаємо, що зараз медичними послугами, які надає Іркліївська лікарня, користується більша частина мешканців Чорнобаївського району. При цьому Іркліївська територіальна громада має всі перспективи для розширення, тож її чисельність складе більш ніж 20 000 громадян.

Зі свого боку прем’єр-міністр, наголосивши на важливості цього питання, повідомив, що наразі триває аналітична робота щодо координації: яким чином має бути спланована територія кожної громади і яким чином має виглядати цей умовний лікарняний медичний округ ‒ там, де буде лікарня інтенсивного лікування. Олексій Гончарук пообіцяв дати відповідне доручення віце-прем’єр-міністру та міністру охорони здоров’я і звернути їхню увагу на проблему, що існує. 

11 Лютого, 2020 в 14:42 / Переглядів: 2384

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про