Важка травма через аварію прикувала підлітка з Уманщини до ліжка

120 тисяч на місяць потрібні на реабілітацію Владу з села під Уманню, який потрапив у аварію і опинився прикутим до ліжка. Про це йдеться на сайті ТСН.

«10 листопада 2018 року трапилась жахлива ДТП, у якій постраждав Влад. У нього важка закрита хребетно-спинна мозкова травма; переломовивих С5,С6 з антелістезом С5; верхній глибокий  пара парез; нижня параплегія порушення функції тазових органів за центральним типом. Ніг Влад не відчуває», – розповідає мама юнака.

Реабілітологи з центру нейрореабілітації проконсультували Влада і дають шанси повернутись до звичного життя. Вже за перші пів року реабілітації юнак зміг повернути собі можливість сидіти, хоча спершу був прикутий до ліжка. “Після останнього курсу реабілітації Влад може сам сідати в ліжку, перевертатись з одного боку на другий, сам одягає та знімає футболку, сидить з допомогою на ліжку з опущеними ногами, може сам їсти, піднімає гантелі вагою 5 кг – порівняно з тим, що він вмів робити пів року тому – це прогрес! ” – розповідає мама хлопця. 

«Реабілітація потрібна вже зараз, сума буде приблизно по 120 тисяч гривень. Я сама виховую сина, для мене це дуже велика сума, допоможіть, будь ласка», – просить мама Влада.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4390 0507 6876

Варченко Наталія

https://www.facebook.com/groups/405661483310493

10 Лютого, 2020 в 21:11 / Переглядів: 511

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про