Черкащанка, яка вийшла заміж за терориста ІДІЛу, хоче повернутися додому

Інна Добровольська, яка декілька років тому вийшла заміж за іноземця, зараз перебуває у таборі для родин бойовиків “ІДІЛ” “Аль-Холі”. Жінка розповідає: думала що чоловік везе її жити у Турцію. Нині Інна виховує двох дітей на закритій території, де щодня відбуваються вбивства та вмирають малюки, – про це повідомляє ТСН, передає Про все.

Інна – одна з жінок, які живуть у відокремленій частині табору. Вона та інші з тієї території – вигнанці, “чужі”, адже зреклися або й зовсім не підтримували поглядів терористів. Більший сектор – це територія радикального ісламського матріархату. Охоронці розповідають що ці жінки встановили суворі порядки, тож убивство та насилля тут – звичайна справа. Дружини бійців навіть не приховують що чекають повернення “ІДІЛу”.

– Вони вважають, що ми віровідступниці, повинні були не здаватися, під бомбардуванням перебувати, що там – істина. Накази на покарання і навіть на страту відступників віддає жінка-емір, – розповідає черкащанка.

Бадран Джія Курд, політичний представник курдів, розповів що убивства у таборі трапляються часто.

– Жінки терористів ІДІЛу, які не відреклися від віри, і дотепер культивують ідеї “Ісламської Держави”. Вони готують і себе, і своїх дітей до війни проти невірних. Тут регулярно вбивають жінок, які шкодують, що приєдналися до ІДІЛ і тепер хочуть повернутися додому. Тож деякі країни готові забрати з табору лише дітей, а жінок, їхніх мам, залишити тут, – пояснив Бадран Джія Курд, політичний представник курдів.

Нині становище Інни дійсно складне, адже табір – один із найжорстокіших не лише через матріархат. Зимою в Сирії убивчий холод, влітку – нестерпна спека. Якщо люди з табору чимось захворіють – це означає майже кінець, оскільки медичної допомоги не слід і чекати.

– Я виховую двох дітей. Їх уже тут народила, не в Україні. Коли була вагітна старшим хлопчиком, Абдурахманом, то зрозуміла де я знаходжусь. Почала просити у чоловіка розлучення, хотіла назад повернутися, однак він сказав що як тільки я народжу – можу їхати, але дитину залишаю. А як я без свого малюка? – розповідає черкащанка.

Абдурахман народився здоровий, але поранення зробило його дитиною з інвалідністю – кістка на нозі була наскрізь пробита. Через це він постійно на руках у Інни. Другу ж дитину жінка народила від другого чоловіка.

Жінка має дві освіти – вона фінансистка та менеджер по туризму. Сюди її вивіз перший чоловік і став бойовиком ІГІЛу. Інна зазначає: думала що їде в Турцію. Але після неї приїхали до Сирії.

– Чоловік, із яким я сюди приїхала, помер. За місцевим звичаєм дружину загиблого передають під опіку комусь із родичів-чоловіків. Від нього вже й народила другу дитину, – згадує Інна Добровольська.

Жінка зазначає що діти не винні у помилках батьків. Вона хоче щоб ті росли в безпеці та мали майбутнє.

10 Лютого, 2020 в 14:14 / Переглядів: 1044

Теми: Політика,Світ,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про