Кохання на камеру: перша черкаська порноакторка про любов, секс і вільні стосунки

Кохання на камеру: перша черкаська порноакторка про любов, секс і вільні стосунки

Вона – за вільні стосунки, знімається в порнофільмах і не соромиться демонструвати своє оголене тіло. В парі зі своїм чоловіком уже 7 років, і він – схвалює її вибір професії. А ще – вони свінгери, часто експериментують і говорять, що любов і секс – то різні речі.

Про те, як потрапила в порноіндустрію та чому з чоловіком зробили такий вибір виданню ВиЧЕрпно розповіла перша черкаська порноакторка Белла.

Почалося все із реаліті-шоу в Естонії. Саме там Беллу помітили і запросили стати акторкою порнофільмів. До цього дівчина була фітнес-тренером.

– Це було секс-шоу, усе відбувалося під час прямої трансляції. Саме там мене помітив мій майбутній агент. Він зв’язався зі мною, попросив контакти. Так я потрапила в порноіндустрію.

Рідні про професію дівчини знають і не засуджують.

– Зараз у мене залишився тільки батько. Він грузин, тому для нього це було складно прийняти. Але, зрештою, сказав, що я ж його донька і він все одно буде мене підтримувати. Тому зараз усе нормально. І сестра моя, і свекруха теж підтримали, — розповідає дівчина.

Секс на камеру – це лише робота. Тож про жодне задоволення мова не йде, категорично відзначає Белла:

“Коли починаються зйомки я переключаюся цілком на роботу і не думаю, що зараз буде якийсь кайф. Поряд актор, який так само працює. Тому всі емоції залишаєш за кадром і виконуєш вказівки режисера”.

Усі зйомки відбуваються за кордоном. Здебільшого це Чехія, Іспанія чи Франція. Порноіндустрія в Україні – поза законодавством.

– Я знімаюся виключно за кордоном. Навіть консультувалася з адвокатом, то він відповів, що до мене жодних питань немає. Хоча подивитися готовий продукт можуть і українці, — коментує Белла.

Зйомки одного порнофільму можуть тривати від 50 хвилин до 3 годин. Мінімальна ставка в цій професії за зйомку – від 500 євро. Взимку роботи не так багато, “сезон” починається навесні і триває до осені.

В порноакторки беруть не просто гарненьких, ділиться Белла, у дівчині повинен бути драйв. Не існує і строгих вікових обмежень. Можуть зніматися і зрілі жінки.

– Це можуть бути і повненькі, і худенькі. Це не принципово. До слова, я дуже люблю тату, роблю їх з 16 років. Однак в порноіндустрії це не дуже сприймають. Лише коли дівчина дуже подобається, то на це закривають очі, — розповідає дівчина.

Як і в кожній професії, відзначає Бела, в її також є червоні лінії, за які вона ніколи не переступить:

“Я не буду навіть обговорювати, якщо мова йтиме про зйомку з дітьми, про пісінг, копрофілію, зоофілію і тому подібне”.

За своїм здоров’я дівчина слідкує дуже ретельно. Перевіряється і перед зйомками і після.

– Куди б я не приїжджала, перед кожною зйомкою потрібно здавати аналізи. Навіть якщо я привезла із собою довідки, то все одно змусять пройти всю процедуру. Після зйомок я особисто для себе здаю усі аналізи вже в Україні, — говорить акторка.

Попри всю специфіку роботи, Белла одружена вже понад три роки, а разом зі своїм обранцем – сім. Має 3-річного сина і хоче удочерити ще дівчинку. Чоловік, розповідає, уже звик до того, що її впізнають на вулиці і реагують на її яскраву зовнішність, і зовсім не ревнує. Навіть дивиться фільми, в яких вона знімається.

До таких вільних стосунків подружжя свінгерів прийшло поступово. Ініціаторкою виступила Белла.

– Ми з ним разом знімалися в реаліті-шоу в Естонії. Там ми також мінялися партнерами. Проте свідомо ми до цього прийшли два роки тому. Ми сіли і обговорили все. Ми один у одного перші. І рано чи пізно захочеться зрадити, буде існувати спокуса, оскільки ми привабливі молоді люди. Тому я перша зробила крок і запропонувала вільні стосунки. Чоловік спочатку був проти, казав, що це все може зіпсувати…

Проте в моєму розумінні – є любов і є секс. У нас природою закладено, що ми маємо займатися сексом, а вже суспільство вигадало, що ми повинні жити тільки удвох. Більшість людей зраджує за спиною. Це приносить значно більше болю. Ми ж робимо це відкрито. Нам так комфортно, — пояснює Белла.

Відверто розповісти про свою професію дівчина планує і сину. Хоче підготувати його до запитань, які можуть виникнути у його однокласників і друзів.

У цій професії порноакторка планує побути ще років з 5, щоб назбирати гроші на власну справу у сфері сексології.

– Я хочу допомагати дівчатам ставати вільнішими, навчити їх володіти своїм тілом. Однак не тільки в сексуальному, а, в першу чергу, в психологічному плані, — говорить дівчина.

9 Лютого, 2020 в 13:17 / Переглядів: 791

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про