В одному із сіл Черкащини лис розгулював центром та нападав на домашніх тварин

У селі Вільхівець Звенигородського району місцеві жителі наполохані інформацією про скаженого лиса. Дикий звір нібито вже покусав не одного собаку, пробравшись на людські подвір’я. Місцевий ветлікар вже встиг відреагувати та зробив щеплення кільком домашнім тваринам. Втім, інформація про постраждалих не підтвердилася поки, каже голова села Тетяна Колосенко, пише видання “Вісті Черкащини“.

“Людей налякав допис в соцмережі, що лис нападав на собак, – пояснює Колосенко. – Сьогодні ми з фахівцем організували обхід будинків та уколи. Нікого не покусано. Не знаю, звідки така інформація. Лише в однієї жінки пес контактував із лисом, але обійшлося без нападу. Господарка сама до нас зателефонувала й повідомила про це.
Рудого гостя бачили неподалік від центру села. Вийшов із лісу, який росте поряд.”

“Собака, який контактував з лисом, ще кілька разів буде отримувати уколи про всяк випадок, – пояснює очільниця села. – Серед людей навіть ходять чутки, що той напав і на тутешнього чоловіка. Я з ним говорила. Не підтвердив інформації. Лис гуляв тут серед білого дня. Раніше такого не було.”

Потенційно небезпечного гостя місцеві мисливці вже вбили. Санепідемлікар тепер має визначити, чи справді дика тварина була хворою на сказ.

8 Лютого, 2020 в 10:39 / Переглядів: 627

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про