Уманська мерія відключила освітлення на центральній площі

В місті Умань за дорученням мерії у нічний час свідомо не вмикають ліхтарі на площі Соборності, навіть у вихідні дні.

На жаль, це непоодинокий випадок. Жителі міста висловлюють невдоволення стосовно цього питання.

Зокрема, ввечері неможливо пройти площею, бо скрізь темрява. Окрім того, люди спотикаються об бетонні основи двох збитих ліхтарів, які не поспішає відновлювати місцева влада.

На цю ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що ситуація вкотре демонструє неповагу мерії до уманчан та гостей міста.

Крім того, Антон Яценко повідомив, що навесні Олександр Цебрій збирається заборонити проведення лазерного шоу на площі, припинити роботу комплексу фонтанів “Перлина кохання” та не запускати в дію інші проєкти, які пов`язані з роботою народного депутата.

Як зазначив парламентар, це своєрідна помста. Адже в мера стоїть одне «амбітне» завдання – знищити в Умані все, що було досягнуто великою працею і пов’язане з Яценком.

«Ким Ви себе уявили, Олександре Володимировичу? “Царьком”, якому все дозволено?» – прокоментував Антон Яценко.

Також народний обранець зауважив, що зараз мерія штучно створює проблеми в місті. Адже насправді, ліхтарі в робочому стані, але їх навмисне не вмикають, щоб створити негативний імідж центральній площі.

Парламентар додав, що як і більшість уманчан, він вкотре переконався, що потрібно терміново змінювати міську владу та припинити цей безлад.

«Враховуючи, що пан Цебрій відключив вуличне освітлення, вважаю, що уманчанам потрібен мер міста Умань, а не Мордора!» – підсумував Антон Яценко.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що мешканці вимагають організувати роботу комунальних і санітарних служб для приведення всієї території міста в належний стан.

3 Лютого, 2020 в 19:07 / Переглядів: 495

Теми: Політика,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про