Черкащина в екологічному рейтингу поза першою десяткою регіонів

Черкаська область посіла 11 місце в екологічному рейтингу регіонів країни. 

Екологічний рейтинг регіонів країни уклав журнал ФокусДля визначення екологічного рейтингу укладачі оперували офіційною статистикою та інформацією екоактивістів з регіонів. 

Для Черкащини визначили характерний перелік негативних екологічних факторів.

– Говорячи про основні проблеми регіону, екологи перераховують стандартний набір. Атмосферу забруднюють викиди промислових підприємств і автотранспорт, а також водні об’єкти – недостатньо очищені стічні води комунальних господарств і промислових підприємств, що потрапляють у Дніпро. У 2019 місцева екоінспекція через суд обмежила роботу двох комунальних очисних споруд, які скидали неочищені стоки в річку. Також навколишньому середовищу дістається через усе більше накопичення твердих побутових відходів. Додають клопоту агрохімікати, що зберігаються на території області, а також підтоплення населених пунктів і сільськогосподарських угідь, – так на сторінках журналу описують ситуацію на Черкащині.

Найкращі позиції в рейтингу має Чернівецька область – перше місце, Рівненська область – друге місце, Закарпатська область – третє місце.

3 Лютого, 2020 в 14:49 / Переглядів: 386

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про