Колишня дружина уманчанина Остапчука розповіла про його зради

Фото із інстаграм-сторінки Володимира Остапчука

Колишня дружина відомого телеведучого та шоумена із Умані Володимира Остапчука Олена Войченко розповіла про зради чоловіка, що полугували приводом для розлучення. За її словами, все розпочалося після “Євробачення”. 

Про це пише “ТСН“.

Олена Войченко вперше розсекретила справжню причину розлучення з чоловіком. За її словами, шлюб із Володимиром досить давно не був ідеальним. Переломним моментом у стосунках пари став конкурс “Євробачення-2017”, ведучим якого він тоді став. Саме тоді шоумен відчув неабияку самовпевненість у собі і почав зраджувати.

– Це величезний стрибок в популярності, причому в міжнародній популярності. Коли увага з усіх боків, і не тільки від жінок, а й від чоловіків. Нарешті я такий класний, всі побачили. Ага, жінки, ні, ця вже не потрібна, і ця вже не потрібна. Нова, стара – жодна не потрібна. Мені ніхто не потрібен, тому що я крутий, – поділилася Олена в програмі “Зірковий шлях”.

Саме в цей період Остапчук заявив дружині, що йде до іншої.

– Він тоді сказав мені: “Ні, я хочу змінити своє життя кардинально, піти до іншої людини. Але потім пройшло буквально два тижні і йому перехотілося, тому що вже цього теж не хочеться. І це не хочу, і це не хочу. А тут і Мухаммед пише, то може я Мухаммеда хочу? Ну, тобто ось в такому форматі. І в якийсь момент, напевно, все-таки зрозумів, що хоче родину. І на цьому етапі я сказала: “Ок, таке може бути, я таке допускаю, що людина може помилятися, робити помилки”, – зізналася жінка.

Войченко тоді пробачила чоловікові зраду та згодом народила йому сина Евана. Та це не врятувало стосунки.

– Йому хотілося свята у всіх його проявах. І в реалізації себе, демонстрації себе без обтяження якимись обов’язками або рамками. Навіть на відпочинку з місячною дитиною він міг розвернутися і піти. Коли я якось сказала про те, що, може, варто приділити увагу і допомогти мені, людина не розуміла цього ніколи. І не розуміє зараз. А що таке? Я хочу погуляти, хочу насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я не нагулявся. Так, мені подобаються різні жінки. Хочу різних жінок. А що в цьому такого, – розповіла Войченко.

За словами Олени, в той період вона дізналася і про інші неодноразові зради чоловіка. Результати його спілкування з іншими жінками помічала в його телефоні та соціальних мережах. ,

Войченко також заявила, що наразі у її ексчоловіка з’явилася постійна фаворитка.

30 Січня, 2020 в 13:54 / Переглядів: 1669

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про