Восьмимісячний малюк, якого врятували під час пожежі на Чигиринщині, досі в лікарні

Восьмимісячний Назарчик, якого врятували під час пожежі у Медведівці Чигиринського району, досі в лікарні. Цілодобово поруч із малюком, який зазнав значних опіків, його 21-річна мама Наталя, пише сайт Вечірні Черкаси.

Назарчик – боєць, витримав складні операції і йде на поправку

Назарчик – боєць, витримав складні операції і йде на поправку

Лікування 8-місячного Назарчика, який нині перебуває в опіковому відділенні Першої міської лікарні Черкас, буде тривалим, близько двох років. Про це розповіла бабуся хлопчика Алла Довгань. Малюк уже переніс чотири операції, нещодавно провели ще одну – закривали ранку на голові, бо вона не заживала. На даний час стан дитини стабільний.

Нагадаємо, в середині листопада минулого року в с. Медведівка, що на Чигиринщині, поки мама ходила до рідної тітки, яка живе поруч, у будинку вчаділи дворічний і трирічний братики. Шестимісячного малюка вдалося врятувати.

Як повідомив голова Медведівської ОТГ Олексій Лавріненко, на сьогодні в будинку зроблений ремонт, груба відновлена, хата отоплюється. Завдяки голові села Олексію Лавріненку та місцевому підприємству у будинку поставили два металопластикові вікна, у двох вікнах замінили скло, виділили 5000 грн. на ремонт, але за словами Алли, ці кошти вона передала на лікування Назарчика.

Нині в будинку мешкають п’ятирічний син Наталії від першого шлюбу, її матір, 17-річний брат та співмешканець бабусі. На час пожежі бабуся жила в літній кухні.

– У доньки було четверо діток. Меншенький, Назарчик, народився слабеньким, вагою всього 1400 г, йому потрібен був особливий догляд і окрема кімната, тому ми з моїм співмешканцем перейшли в літню кухню, – розповіла Алла Довгань.

Бабуся, сама маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, дякує всім небайдужим до їх горя, і дякує недоброзичливцям і тим, хто обмовляв родину.

– Я і моя родина дуже вдячні усім, хто надав нам допомогу, волонтерам та  небайдужим людям, які допомагали нам, молилися за нас. Я б від горя, мабуть, збожеволіла. Однак завдяки недоброзичливцям я загартувалась, стала сильнішою. Вони не дали мені опустити руки й допомогли вижити в такому горі, – говорить пані Алла.

Ймовірна причина пожежі – несправність електричного обігрівального приладу, який стояв посередині кімнати, і велика м’яка іграшка, яка спалахнула від обігрівача.

– Я звинувачую і себе, що дозволила взяти цей обігрівач, – говорить Алла Довгань.  – Бо треба було обігрівати кімнату, адже Назарчику робили хвойні ванночки за рекомендацією лікаря. А поки в хаті не нагріється, ванночку не зробиш.

Алла Довгань не звикла надіятись на сторонню допомогу, нічого не просить, однак шість місяців родина боролася за життя маленького Назара, за власний кошт возили малюка до Охматдиту. Тому тепер теж потребують допомоги.

Усі, хто може допомогти родині:

Є потреба в дровах. Не були б зайвими ковдри, штори на вікна.

Реквізити (мама Наталя): номер карти 5168755100288576.

26 Січня, 2020 в 16:07 / Переглядів: 444

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про