На Черкащині від вірусної пневмонії померла молода жінка

Від вірусної пневмонії померла молода черкащанка

На Черкащині почали фіксувати випадки захворювання на вірусну пневмонію. Наразі відомо про три випадки хвороби.

Про це пише сайт “18000”.

За словами директорки міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна на Кам’янщині зафіксували один летальний випадок через хворобу.

Окрім цього, головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко зазначив, що йдеться про жінку 28 років. Вона померла вночі 23 січня. Жінка знаходилася у декреті, також була медиком. У неї залишилися двоє дітей та чоловік з інвалідністю.

“Вона звернулася до лікарів, коли вже була тяжка задуха. Медики зробили все, добу вона перебувала в реанімаційному відділенні. Це наша колишня колега. Транспортувати її було неможливо, оскільки потребувала кисневої маски. Ми постійно консультувалися із обласними фахівцями. Розтин підтвердив смерть від вірусної пневмонії. Практично легень немає. Вціліли лише верхні долі”, – повідомив Костянтин Тамко.

Він також зазначив, що загалом у районі епідемії грипу немає.

У свою чергу Світлана Волгіна повідомила, що зараз в Черкасах один пацієнт із діагнозом вірусна пневмонія перебуває в інфекційній лікарні, другий – у Першій міській лікарні. Проте спалаху захворювання на пневмонію в місті не фіксують.

“Є випадки захворювання на пневмонію, але вони не частіші, ніж протягом усього року, – запевняє директор міського департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Вірусні пневмонії завжди існували, завжди важко перебігали, тому що в них така клінічна картина, коли вони дуже швидко охоплюють не сегмент, не сектор, не половину легень, а тотально захоплюють усі легені. Порятунок – апарат штучної вентиляції легень”.

Аби вберегти себе від хвороби, медики радять щеплюватися.

25 Січня, 2020 в 11:25 / Переглядів: 647

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про