Звернення Антона Яценка щодо “звернення жінок” на чолі з Людмилою Кирилюк

Звернення Антона Яценка щодо “звернення жінок” на чолі з Людмилою Кирилюк (ВІДЕО)

Останнім часом у ЗМІ розповсюдилась фейкова інформація щодо народного депутата України Антона Яценка. Про це повідоляє Пресслужба Антона Яценка на своїй сторійні у Фейсбук

Звернення Антона Яценка щодо “звернення жінок” на чолі з секретарем Уманської міськради

У численних матеріалах йдеться про те, що парламентар нібито чинить тиск на жінок, які працюють в Уманській міськраді. Також розповсюджуються інші фейки.

Зокрема, секретар Уманської міськради Людмили Кирилюк, яка є фігуранткою численних корупційних справ, навіть записала відеозвернення щодо цього.

Заявляємо, що це чергова політична провокація, створена Уманською міською радою з метою дискредитації Антона Яценка, як народного депутата.
Така активність зі сторони міськради зумовлена тим, що уже розпочалась підготовка до місцевих виборів.

Важливим є і той факт, що Антон Яценко зайняв перше місце в Україні на позачергових виборах до Верховної Ради серед депутатів-мажоритарників. Набрав майже 70% голосів виборців по округу № 200, а безпосередньо по місту Умань – 73%. Народний депутат очолює політичну партію «ПАРТІЯ АНТОНА ЯЦЕНКА». Команда народного депутата буде брати участь у місцевих виборах та виставлятиме свої кандидатури в міську та обласну ради.

А вирішальну роль зіграв ряд корупційних скандалів:
– щодо нарахування премій у розмірі майже 1,5 млн грн меру Умані Олександру Цебрію, у тому числі й секретарю Уманської міськради Людмилі Кирилюк, першому заступнику міського голови Сергію Клочку, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанні Лозінській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевській та секретарю виконавчого комітету Уманської міської ради Любові Плотніковій.

– щодо привласнення посадовими особами Уманської міськради за заниженою ціною комплексу нежитлових будівель тубдиспансеру, прилеглих до парку «Софіївка», комплексу будівель та споруд насосної станції «Софіївки» та інших об’єктів.

З цього приводу Антон Яценко публічно звертався до мера Умані Олександра Цебрія і його команди, щоб вони повернули так звану премію у бюджет міста, а також категорично наполягав на поверненні вкраденого туберкульозного диспенсеру, водонасосної станції та інші об’єктів.

Тому корумпована уманська влада дуже налякана та оббріхує Антона Яценка як тільки може. Зокрема, й замовний бруд викликає виступ пані Людмили Кирилюк щодо так званого тиску на жінок-працівниць Уманської міськради зі сторони парламентаря.
Таким чином, мер Умані Олександр Цебрій разом з Людмилою Кирилюк намагаються вдаватись до різних брудних махінацій заради того, щоб залишитись на своїх посадах.

Нагадаємо, що за зверненнями народного депутата України Антона Яценка були відкриті кримінальні провадження щодо протизаконних дій мера Умані Олександра Цебрія, його першого заступника Сергія Клочка, у тому числі й секретаря Уманської міської ради Людмили Кирилюк. Зокрема, такі:

1. Кримінальне провадження від 17 грудня 2019 року щодо приватизації посадовими особами Уманської міської ради шляхом викупу за заниженою вартістю комплексу будівель і споруд насосної станції «Софіївка» та комплекс будівель і споруд насосної станції «Петровської» по вулиці Володимира Мономаха м.Умань

2. Кримінальне провадження від 03 січня 2020 року щодо приватизації посадовими особами Уманської міської ради шляхом викупу на аукціоні за заниженою вартістю комплексу будівель і споруд розташованих на земельній ділянці по вул. Малій Садовій

3. Кримінальне провадження від 09 січня 2020 року щодо виплати собі керівному складу Уманської міської ради премій на майже 1,5 млн. грн.

4. Кримінальне провадження від 10 січня 2020 року щодо приватизації посадовими особами Уманської міськради шляхом викупу на аукціоні за заниженою вартістю комплексу будівель і споруд розташованих на земельній ділянці по вулиці Малій Садовій – території, прилеглій до парку «Софіївка»

Варто зазначити, що мер Умані Олександр Цебрій разом із секретарем Уманської міськради Людмилою Кирилюк примушують працівників міськради у робочий час брати участь у відеозйомках, що недопустимо для держслужбовців та принижує їх гідність, як жінок.

Просимо ЗМІ уважніше ставитись до того, що публікують посадові особи Уманської міської ради та перевіряти їхню інформацію!

З приводу цієї ситуації викладаємо відеозвернення народного депутата України Антона Яценка

Джерело: Пресслужба Антона Яценка

23 Січня, 2020 в 08:00 / Переглядів: 1244

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про