Народний депутат України Антон Яценко звернувся до уманчан

Відеозвернення народного депутата України Антона Яценка до уманчан

Народний депутат України Антон Яценко звернувся до уманчан з приводу звернення мера Умані Олександра Цебрія.

“Нагадаю, що останнім часом, у мене, як у народного депутата, дуже багато виникло питань до роботи мера і його першого заступника Клочка Сергія та секретаря Уманської міської ради Кирилюк Людмили” – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Антон Яценко.
В свою чергу, це спричинило ряд подій:

– Наприкінці грудня, 19 голосами депутатів уманської міської ради 1.5 млн грн були направлені виключно на премії пану меру, заступникам та секретарю. Приблизно по 200 тис. грн кожному
– Було продано туберкульозний диспансер в місті Умані. Його продали родичу Сергія Клочка – Євгенію Коломійцю за ціною 10,3 млн грн, а перепродують за 96 млн грн;
– Продаж нежитлових будівель та споруд насосної станції «Софіївки» директору ТОВ «Будкомплект Умань» Станіславу Кучеренку за 611 224 грн, а наразі здійснюється перепродаж за ціною 28,8 млн грн;

Після черги корупційних скандалів та відкриття прокуратурою міста Умань кримінальної справи з цього приводу, Антон Яценко звернувся публічно до мера Умані Цебрія і його команди, з приводу того, щоб вони повернули так звану премію у бюджет, а також категорично наполягає, щоб повернули вкрадений туберкульозний диспенсер, вкрадену водокачку, та інші об’єкти про які він казав.

“Це викликало страшний гнів у пана мера. Він вчора фактично зайшовся в істериці, де навіть назвав мене «потворою», тому що я хочу забрати його премію. Намагався звинуватити мене в тому, що я нічого в Умані не зробив. Маючи на увазі ту ж саму воду цілодобову, начебто, з його слів, я не маю жодного відношення до будівництва таких об’єктів як Уманська площа, Фонтани, Набережна і таке інше. І навіть він пообіцяв подати на мене до суду” – написав на своії сторінці у фейсбук Антон Яценко.

На думку Антона Яценка, це пов’язано з тим, що мер Умані знає, що вже створена і працює політична партія «ПАРТІЯ АНТОНА ЯЦЕНКА», що його команда іде на місцеві вибори, що буде виставлятись гідна кандидатура.

“Наша команда порадилась і ми будемо діяти наступним чином: оскільки пан Цебрій розповідає, що всі брешуть крім нього, то опонентом в його звинуваченнях буде безпосередньо сам пан Цебрій, я маю на увазі попередні його відео, де він дуже схвально і з вдячністю колись звертався до мене, з приводу того, що я допоміг як раз у питанні цілодобового водопостачання, реконструкції площі, набережної, будівництву комплексу фонтанів і інших об’єктів. Також ми викладемо відео і Людмили Кирилюк з відкриття Набережної, також у нас є відео де Директор КП “Уманьводоканал” Юрій Токарев говорить про цілодобову воду” – говорить Антон Яценко.

“І після того, у мене  риторичне питання  до пана Цебрія: скільки він ще буде знущатися з уманчан? Не хоче він піти просто у відставку, і не ганьбитися?” – каже Антон Яценко

Ця ситуація нагадує армійський анекдот: «Стой там – иди сюда». Тобто, Цебрій з одного боку розповідає що депутат вибив гроші, який хороший депутат, і вже через два тижні, після того, як депутат критикував його так звані премії та інші корупційні «подвиги», звинуватив депутата у всіх смертних гріхах.

Антон Яценко зазначає – “Що вже стосується слова «потвора» то це персонально для пана Цебрія. Потвора – це коли людина наприклад стала мером, і замість ремонту в дитячій лікарні зробила ремонт у своїх службових приміщеннях в мерії на другому поверсі наприклад. Чи потвора – це коли наша команда шукає гроші, лікує дітей чи через неспроможність мерії вирішує проблеми які ми не повинні вирішувати.”

Взявши всього 2 об’єкти – тубдиспансер і водокачку – бюджет міста Умань недоотримав 120 млн грн. На ці кошти можна б було побудувати дороги, школи, лікарні, дитячі садки. А замість цього Цебрій з Клочко кладе ці гроші собі в карман, ставши мільйонерами.

Прикро, що вони розцінюють місто Умань як свою якусь вотчину, де вони можуть грабувати людей, знущатися над ними, і робити що завгодно.

“Я дуже люблю Умань, і вважаю, що Умань заслуговує на гідне керівництво. Умань заслуговує бути розвинутим містом і дуже хотілось би, щоб уманчани дали публічну оцінку діям пана мера з приводу того, що він робить останнім часом.

Я вимушений працювати з будь-якою владою, але всьому є межа. Тому я звертаюсь офіційно до мера і наполягаю, щоб він пояснив публічно свою позицію з приводу кражі тубдиспансера, водокачки та віджиму зараз уманської перукарні, яку Клочко оформлює на свою 80-річну тещу. Чи може пан Цебрій розповість про свого родича Бебешко на котрого він оформлює різні об’єкти нерухомості?” – каже парламентар

“Тому, шановні уманчани, ви бачите мою роботу, бачите роботу мера, вам вирішувати хто прав, хто не прав, але знов таки дуже хотілось би, щоб Умань була розвинутим европейським цивілізованим містом, а не феодальною вотчиною корумпованих міських чиновників.

Я завжди буду на вас працювати поки я народний депутат і сподіваюсь, що ви дасте гідну оцінку тому, що відбувається на жаль зараз в місті Умані.

Прошу репост!” – зазначив Антон Яценко

Наша редакція буде і далі слідкувати за розвитком подій та тримати вас у курсі.

Джерело: сторінка фейсбук Антон Яценко

18 Січня, 2020 в 13:06 / Переглядів: 740

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про