У Черкасах пацієнт довів фельдшера швидкої до гіпертонічного кризу

Подія сталася вчора, 15 січня, – зазначають в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Почалося все із того, що диспетчер Черкаської станції швидкої медичної допомоги прийняла виклик від 33-річного чоловіка про те, що в нього ”болі в області нирок”.

Чоловік розповів, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз ”ниркова коліка” і хотів оглянути пацієнта. Чоловік натомість почав грубити фахівцю швидкої, стверджуючи, що той у стані алкогольного сп’яніння. Потім відмовився від огляду і тут же викликав поліцію.

По прибуттю працівників поліції фельдшер наполіг на негайному проведенні освідування на стан алкогольного сп’яніння в обласному наркодиспансері, щоб убезпечитись від наклепу та зняти з себе всі підозри. Більше того, він розповів, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп’яніння.

На фоні інциденту у медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні з тиском 190х120 та гострою реакцією на стрес. До того ж це вибило з робочого процесу бригаду екстренки на весь робочий день. Таким чином у місті працювало на одну “швидку” менше.

17 Січня, 2020 в 12:56 / Переглядів: 624

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про