Антон Яценко закликав мера Умані Олександра Цебрія та депутатів Уманської міськради скласти свої повноваження

У соцмережах та ЗМІ триває активне обговорення теми про нарахування 1,5 млн грн премій міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям.

Як повідомляє Вечірня Умань, відповідне рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці», яке передбачає нарахування премій чиновникам уманської мерії, було прийнято 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради. Проголосували за нього 19 депутатів міської ради.

Свою думку щодо цієї скандальної ситуації висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Парламентар вважає, що всі депутати, які голосували за рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці», мають скласти депутатські повноваження.

На думку Антона Яценка, в Умані потрібно провести позачергові місцеві вибори, аби відновити довіру людей.

Зауважимо, що до чиновників Уманської міськради є ряд претензій з приводу  їх дій, які містять ознаки корупції, серед яких:

– «дерибан» комплексу нежитлових будівель тубдиспансеру. Його продали племіннику Сергія Клочка – Євгенію Коломійцю за ціною 10,3 млн грн, а перепродують за 96 млн грн;

– продаж нежитлових будівель та споруд насосної станції «Софіївки» директору ТОВ «Будкомплект Умань» Станіславу Кучеренку за 611 224 грн, а наразі здійснюється перепродаж за ціною 28,8 млн грн;

– ремонт 2-го та 3-го поверхів міської ради, особистого кабінету Олександра Цебрія та персонального входу в мерію.

“Тому вважаю, що позачергові місцеві вибори в Умані – це єдиний правильний вихід із ситуації, яка склалась сьогодні в місті і чим раніше вони будуть, тим краще для всіх уманчан” – прокоментував парламентар.

Антон Яценко закликав мера Умані Олександра Цебрія та депутатів Уманської міської ради скласти свої повноваження. Після цього Верховна Рада України зможе оголосити про проведення позачергових місцевих виборів.

Нагадаємо, 9 січня 2020 року Уманська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Наразі по цій справі триває досудове розслідування та з`ясовуються всі обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Антон Яценко закликав мера Умані Олександра Цебрія та депутатів Уманської міськради скласти свої повноваження

16 Січня, 2020 в 08:09 / Переглядів: 809

Теми: Політика,Спорт,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про