У першому англомовному тревел-шоу про Україну показали Умань (ВІДЕО)

Англомовне тревел-шоу Discover Destination UA відкриває Україну для іноземців. Показали в ньому й Черкащину, а саме Умань. 

Про це пише “Козацький край“.

Ведучі шоу – Дімітріос із Греції та Джона зі Швеції. Вони вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути. Впродовж 30 днів експедиції знімальна група побувала у більш ніж 100 локаціях – архітектурних пам’ятках, музеях, культурних центрах, кулінарних закладах, природних ландшафтах та розважальних заходах.

Всього у першому сезоні створено 20 епізодів, присвячених огляду різних міст, серед яких – Київ, Львів, Одеса, Чорнобиль, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Вінниця, Умань та інші.

Дивитися відео про Умань:

Весь створений контент розміщається на каналі YouTube, а у планах продюсерської групи – зйомки другого сезону тревел-шоу.

Окрім цього, телеканали, туристично-інформаційні центри та туроператори мають змогу безкоштовно отримати всі епізоди шоу з метою популяризації України як цікавої та безпечної країни, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних та інших.

Шоу створене за підтримки Українського культурного фонду. Його продюсером є Богдан Тріль, а режисером – Антон Чистяков.

9 Січня, 2020 в 17:03 / Переглядів: 1216

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про