Антон Яценко вимагає повернути до бюджету кошти, витрачені на премії уманським посадовцям (відео)

Останнім часом у соціальних мережах виникла гучна полеміка з приводу нарахування премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям, пише Умань ньюз.

Уманчани обурені такою несправедливістю. У той час, коли середня заробітна плата лікаря за місяць становить 4070 грн, медсестри – 3200 грн, вчителя – 5410 грн, вихователя – 4723 грн, соціального працівника – 4723 грн, а річна премія, наприклад, міського голови – 236 610 грн. Для того, щоб заробити таку колосальну суму представникам вищезазначених професій потрібно працювати від 4 до 6 років.

Відреагував на цю ситуацію народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Парламентар вважає, що видача премій керівництву міста є повністю неприйнятною.

«Премії потрібно виділяти простим працівникам, а не керівництву Уманської міської ради. Тим паче, що медпрацівникам майже 2 місяці не виплачували заробітну плату.

Наприклад, кошти, виділені на премії, можна було б спрямувати на розвиток міста, зокрема на заміну вікон у будинку культури або ж на ремонт дитсадків, шкіл, лікарень чи на інші більш важливі потреби міста» – прокоментував народний депутат.

Крім того, Антон Яценко закликав Уманську міську міську раду скасувати аморальне рішення № 2.2-72/7 від 27 грудня 2019 року про нарахування премій міському голові Олександру Цебрію та керівному складу Уманської міської ради і повернути до бюджету Умані кошти у розмірі 1,5 млн грн, виділені на премії.

Також закликав чиновників відмовитись від так званих премій, та їх подальшого використання на вирішення проблем міста і в інтересах уманчан.

«Найближчими днями депутати нашої політичної сили в Уманській міській раді подадуть проєкт рішення про скасування рішення № 2.2-72/7 від 27 грудня 2019 року щодо нарахування премій міському голові Олександру Цебрію, першому заступнику міського голови Сергію Клочку, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанні Лозінській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевській, секретарю виконавчого комітету Уманської міської ради Любові Плотніковій, секретарю міської ради Людмилі Кирилюк.

Усі особи Уманської міськради, яким нарахували премії, нехай нададуть пояснення з приводу свого трудового навантаження, скільки разів брали відпустки та їздили за кордон» – написав Антон Яценко.

Народний депутат закликав усіх небайдужих уманчан долучитись до обговорення цього важливого питання та робити репости.

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року відбулась позачергова сесія Уманської міської ради. Її ключовим моментом стало прийняття рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям.

Отож, розпишемо по кожному у цифрах:

– річна премія міського голови Олександра Цебрія становить – 236 610 грн;

– першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн;

– заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанни Лозінської – 216 558 грн;

– заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевської – 211 302 грн;

– секретаря виконавчого комітету Уманської міської ради Любові Плотнікової – 214 551 грн;

– секретаря міської ради Людмили Кирилюк – 198 627 грн.

Таке нарахування премій пояснюється так званими високими досягненнями у праці та виконанням особливо важливої роботи.

Підтримали та проголосували за це рішення 19 депутатів міської ради. Депутати лише однієї політичної сили на чолі з Іриною Плетньовою не голосували за нього.

«Премії у розмірі 1,5 млн грн, нараховані керівництву Уманської міської ради, необхідно повернути до бюджету міста Умань» - Антон Яценко

8 Січня, 2020 в 18:43 / Переглядів: 1120

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про