Резиденція Святого Миколая в Умані: як це було?

17 днів поспіль в Умані працювала Резиденція Святого Миколая. За цей час її відвідало близько 7 тисяч дітей та дорослих. Тут вони не лише писали листи із побажаннями до Чудотворця, а й виготовляли подарунки для бійців ООС.

Бували навіть випадки, коли дітки самі творили новорічні дива й дарували сюрпризи Святому Миколаю.

Про те як проходила робота Резиденції нам розповіли її організатори.

Софія Чорномаззасновник Резиденції Св. Миколая директор агенції «Умань концерт»: «Святий Миколай допомагав нам протягом всього часу роботи Резиденції»

Працювати 17 днів без вихідних – це ще те випробування. Ми знали, що це буде не легко, але не настільки. Періодично виникали різні питання, нюанси, випадковості, але це зробили. Декорації витримали, команда стала сильнішою. Знаю, що в цьому допоміг нам і Святий Миколай.

Ми отримали дуже позитивні відгуки від дітей, батьків, вчителів. Приємно, що до нас приїжджали гості не лише із прилеглих міст, а навіть із обласних центрів. Наприклад, була ціла група із Кропивницького.

Звичайно, були і негативні відгуки. Ми на них звернули особливу увагу. На наступний рік, при організації  свята, обов’язково їх врахуємо.

Валентин Білошкурський, співорганізатор, директор Уманського МБК: «Резиденція Святого Миколая стала наймасштабнішим проектом у МБК за всі роки незалежності України»

Наш колектив відповідав за розважальну програму для дітей та підведення всіх комунікацій для роботи Резиденції. Кожного дня народний аматорський театр «Реверанс» під керівництвом Марини Скибенко дарував відчуття казки відвідувачам.  Олаф, Ельза, Білосніжка, Фіксіки та Ельфи створювали справжню магію для малят.

Найбільше мені запам’яталося, як світилися очі дітей, коли вони зустрічалися із Святим Миколаєм. Зазвичай, вони фотографувалися із Чудотворцем, розказували йому віршики.

Але був один випадок, коли маленька дівчинка сама вирішила стати чарівником для Св. Миколая і йому зробила подарунок. Це було дуже неочікувано і приємно. Вона написала записочку і поскладала свої найцінніші іграшки у коробочку для Чудотворця. Такі вчинки надихають і змушують навіть затятих дорослих повірити в дива.

Катерина Чупіна, HR-менеджер : «Були випадки, коли діти декілька разів підряд ходили на програму Резиденції»

Резиденція Святого Миколая стала справжнім випробуванням для нас. Але ми намагалися зробити все, аби відвідувачі не відчували нашої втоми.

Яскравим прикладом став той показник, коли діти після відвідування Резиденції просили у батьків прийти до нас ще раз. І вони приходили. Це найцінніші моменти. Заради них хочеться працювати й дарувати ще більше радості й щастя малечі.

     

Анастасія Богуш, персональний асистент: «Особливо запам’ятався візит групи дітей із інвалідністю»

Робота над створенням Резиденції пролетіла як мить. Але в водночас, це був період клопіткої праці.

Цей рік був важкий для України. Занадто багато негативу виливалося на людей. А Резиденція Святого Миколая стала своєрідним зерном добра. Нам часто про це говорили відвідувачі, і дякували за нашу роботу.

До нас приходили різні дітки і дорослі. Проте найбільше мені запам’яталася група із інвалідністю. Від них йшов неймовірний потік добра, любові. Це надихає, і вражає.

 

Святий Миколай: «Діти просили  миру для України і щастя для своїх батьків»

Перечитати всі листи від діток було не просто, адже їх кількість була неймовірна.

Для себе дітки просили різні речі – від коробки цукерок до сучасного телефону  останньої моделі. Проте все ж більшість просили здоров’я та злагоди у своїх родинах. Здавалося б це прості істини, але дуже важливі для  них.

Для України вони всі бажають миру, перемоги та чистоти. Очевидно, сміття на вулицях їм не дуже до вподоби (ред. – посміхається)

 

8 Січня, 2020 в 12:07 / Переглядів: 690

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про