На Уманщині намагалися врятувати перелітного птаха

26 листопада Уманський благодійний фонд „З надією на життя“ звернувся до Ропотуської сільської ради із проханням допомогти врятувати життя перелітного птаха – гагари, який  опинився у період морозів на середині водойми, що замерзає, і, певно не маючи сил, не може злетіти, повідомляє Уманська РДА.

       Чимало роботи проведено з пошуків сил і засобів, необхідних для порятунку птаха. Першими відгукнулися рятувальники 14 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, які зголосилися виділити людей.

       Найбільшою проблемою став пошук човна, що може рухатися водоймою з тонкою кригою, гумовий човен, наявний у 14 ДПРЧ та ропотуських рибалок, для таких цілей не годиться. Допомогти у вирішенні нагальних питань зголосилось ТОВ «Уманська левада» на чолі з директором Задорожнім Олегом Анатолійовичем, яке виділило човен, транспортний засіб для його доставки до місця пригоди. Активно сприяв цьому Дячук Олександр Олександрович, який певний період очолював Уманську районну раду.

       У решті-решт велика команда рятівників прибула до с.Ропотуха та  тривалий час до темряви намагалась відловити пірнаючого птаха для  подальшого транспортування до ветеринарної клініки м. Умань. Незважаючи на зусилля рятівників, птаха відловити не вдалося.

29 Листопада, 2019 в 10:14 / Переглядів: 764

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про