У Черкасах педофіла засуджено до 9 років позбавлення волі

суд

У Черкасах засуджено зловмисника до 9 років позбавлення волі за розбій та вчинення розпусних дій щодо малолітніх осіб.

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (розбій, тобто напад з метою заволодіння чужим майном поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинене особою яка раніше вчинила розбій) ч. 1, ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи), Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 37-річний чоловік, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна, чекаючи потенційних жертв на вулицях міста Черкаси та слідкуючи за ними до ліфту в під’їзді, із застосуванням ножа та погрожуючи фізичною розправою, заволодівав майном потерпілих та вчиняв розпусні дії щодо цих малолітніх осіб.

Вироком Придніпровського районного суду чоловіків визнано винним за ч. 2 ст. 187, ч. 1, ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

21 Листопада, 2019 в 12:08 / Переглядів: 506

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про