Золотоніський будинок сімейного типу поповниться ще однією прийомною дитиною

Жінка, у родині якої ось уже 15 років виховується дівчинка і яку вона все життя називає мамою, поставила їй ультиматум: з понеділка вибираєшся на постійне проживання в гуртожиток. Про це пише Золотоноша.City

17-річна юнка закінчила школу і досить добре навчається у ветеринарному коледжі. Після позбавлення матері батьківських прав рідна тітка взяла її до себе у трирічному віці. Але нещодавно у родині виник конфлікт.

Спочатку дівчина сподівалася, що за вихідні у найріднішої людини зміниться настрій, та жінка була незворушною. У підлітка – шок і стрес. Тому й опинилася на порозі Золотоніської служби у справах дітей. Її в прямому сенсі вигнали з дому. За словами викладачів коледжу, дівчина дуже домашня дитина і переведення її на повне державне утримання дуже боляче на ній відіб’ється. Вона не готова йти з родини.

Я хочу, щоб вона пожила самостійно, я втомилася її виховувати

Запрошену на комісію «маму», перш за все, запитали про причину такого різкого рішення.

– Я хочу, щоб вона пожила самостійно, я втомилася її виховувати. Я хочу, аби у мене забрали опікунство. Спочатку я розраховувала, що «потягну», але здоров’я і сил у мене не вистачає, – підкреслила рідна тітка-опікун та  звинувачувала у всіх негараздах підопічну, незважаючи на те, що дівчинка напередодні зі сльозами на очах просила не кидати її напризволяще.

Шукаючи вихід із ситуації, спеціалісти служби поговорили з батьками – вихователями дитячого будинку сімейного типу Бурдейного – Стогової-Давід, які на сімейному вічі вирішили, що готові взяти дитину до себе.

16 Листопада, 2019 в 09:02 / Переглядів: 736

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про