Верховний Суд підтвердив права неповнолітньої сироти з Золотоноші на батькову спадщину

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, було встановлено, що малолітня дитина після смерті батька має право на спадщину у вигляді 1/2 частини будинку у м. Золотоноша. Однак внаслідок відсутності правоустановчих документів право власності за дитиною залишалось не оформленим. При цьому, рідна тітка, яка певний час виконувала функції опікуна, мала намір у судовому порядку отримати для власних потреб частину вказаного майна.

З метою захисту прав дитини соціально незахищеної категорії прокурор звернувся до суду з позовом про визнання за нею права власності.

Рішенням Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 14.08.2017 повністю задоволено позовну заяву та визнано за малолітньою право власності на 1/2 частину житлового будинку.

Проте, вказане рішення суду було оскаржене тіткою, як наслідок апеляційним судом рішення суду першої інстанції скасовано та відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Прокуратурою Черкаської області подано касаційну скаргу, доводи якої 09.10.2019 підтримав Верховний Суд, залишивши в силі рішення Золотоніського міськрайонного суду щодо визнання права власності за дитиною на спадкове майно.

15 Листопада, 2019 в 17:00 / Переглядів: 845

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про