У Звенигородці лісівники реконструювали підвісний міст через Гнилий Тікич

Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, підвісний місток, який з’єднує центр Звенигородки з мікрорайоном Чернячка, працівники Звенигородського лісгоспу реконструювали за добу.

У Звенигородці лісівники реконструювали підвісний міст через Гнилий Тікич
Звенигородчани звернулись до влади з проханням капітально відремонтувати пішохідний місток на «Чернячку», адже з роками він струхлявів, а місцями вже почав світити дірами. Кошти на пиломатеріал виділили з міського бюджету, а за реконструкцію взялися працівники ДП «Звенигородське лісове господарство». В оптимально короткий строк бригада лісокомплексу (Віктор Пономаренко, Юрій Колеюк, Віталій Погорілий, Дмитро Діньов та їхній начальник Михайло Дем’янов) впоралися з роботою на всі «сто», про що свідчать неодноразові позитивні відгуки містян.

Як розповів Михайло Дем’янов, уп’ятьох демонтували старе дерев’яне покриття і встановили нове.

– Настил зробили у два шари. Служитиме довго, – каже фахівець. І наголошує: – Проблем із роботою не було. Але, перш ніж ремонтувати, чимало згаяли часу, щоб прибрати сміття, якого назбиралося там дуже багато. Прохання до людей: слідкуйте за порядком у своєму місті.

15 Листопада, 2019 в 12:00 / Переглядів: 811

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про