У Катеринополі судитимуть жінку за качан кукурудзи?

27 листопада в Катеринопільському районному суді розглядатиметься резонансна справа. Судитимуть жінку. Суть справи, щоправда, на сайті суду викладена дивним чином: «З поля що належить фірмі ТОВ «Хлібороб» здійснила ОДИН качан кукурудзи», пише сайт Вісті Черкащини.

Оминаючи проблеми орфографії та пунктуації, зупинимось на головному. У чому полягає обвинувачення? Певно жінка або здійснила крадіжку одного качана, або просто його зірвала. Більш детально, що трапилось, можна буде дізнатись на цьому історичному судовому засіданні. У будь-якому випадку очевидно: наша судово-правоохоронна система працює на повну потужність. Усіх злодіїв – корупціонерів, хабарників уже викрили, засудили й посадили, тепер діло за малим – розібратись із дрібними крадіжками.

Потерпілою стороною в даному випадку виступає ТОВ «Хлібороб».

Зауважимо, схожа справа була в Кременчуці 2017 року. Чоловіку, що вкрав у агрофірми 100 качанів, тоді присудили сплатити 170 грн. штрафу та 320 грн. судового збору. Вилучені качани передали власникові. Про це повідомляло видання «Програма Плюс».

15 Листопада, 2019 в 09:04 / Переглядів: 1217

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про