До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Звертаємо увагу  на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII Про житлово-комунальні послуги  пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ Ощадбанк” для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного  конкретного  пільговика  (безготівкова форма).

Пільговикам,  які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ Ощадбанк (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримує інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за  жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

За інформацією управління праці та

соціального захисту населення райдержадміністрації

12 Листопада, 2019 в 16:30 / Переглядів: 519

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про